Pracownik budowlano-remontowy
  • Jarosław
Jarosław, Jarosław, Podkarpackie, Polska
Uniserv Jarosław Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prace ciesielsko-zbrojarskie, ogólnobudowlane,
  • prace z wykorzystaniem urządzeń transportu bliskiego.

WYMAGANIA:
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • mile widziane doświadczenie,
  • gotowość do pracy w delegacji.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę,
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń (podstawa, nadgodziny, delegacje, bonusy świąteczne),
  • pełne wyposażenie w środki ochrony osobistej, transport, zakwaterowanie, posiłki profilaktyczne przez cały rok,
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i umożliwiające nabycie różnych uprawnień.

  • Praca Jarosław
  • Pracownik fizyczny Jarosław
  • Pracownik produkcji Jarosław
  • Pracownik biurowy Jarosław
  • Jarosław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851