Pracownik budowlano-drogowy
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
ATERIMA WORK
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

  • Wykonywać roboty budowlane i drogowe
  • Obsługiwać maszyny i narzędzia budowlane
  • Utrzymywać porządek i czystość na placu budowy oraz zabezpieczać teren przed wypadkami

Czego oczekujemy?
  • Braku przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej
  • Doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku - mile widziane
  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie 29 zł brutto/h + nadgodziny płatne
  • Dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania
  • Pracę 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku
  • Miejsce pracy: Krapkowice - Rogów Opolski / Jełowa - Bierdzany

  • Praca Opole
  • Deweloper budowlany Opole
  • Rzeczoznawca budowlany Opole
  • Pracownik ochrony Opole
  • Pracownik socjalny Opole
  • Pracownik produkcji Opole Lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole
  • Pracownik fizyczny Opole
  • Pracownik fizyczny Opole Lubelskie
  • Pracownik kolei Opole
  • Pracownik umysłowy Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293