Pracownik budowalny
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
PARETTi sp. z o.o. sp. k.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Wykonywanie prostych prac remontowo-budowlanych oraz wykończeniowych takich jak tynkowanie, wykonywanie izolacji i podlewek pod podstawy maszyn oraz słupów, montaż konstrukcji i elementów stalowych, terminowe wykonywanie powierzonych prac i zadań, wykonywanie innych zleconych prac związanych z budową.
Praca na budowach na naszych projektach w całej Polsce, ale mile widziane
osoby z województwa Śląskiego ze względu na lokalizację naszej bazy ze
sprzętem w Łaziskach Górnych
Wymagania stanowiska
Obsługa narzędzi budowlanych i elektronarzędzi,
Zdolności manualne,
Znajomość rysunku technicznego
Umiejętność pracy w zespole,
Gotowość do pracy w delegacji i dostosowanie się do zmieniających
Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na placu budowy,
Prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
Umiejętność wspierania i kierowania zespołem, inicjatywa w działaniu.
Oferujemy
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,
Możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku
polskim,
Zakwaterowanie w trakcie delegacji,
Dedykowany samochód dla zespołu,
Ubezpieczenie prywatne,
Praca na jedną zmianę.

  • Praca Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210