Pracownik budowalny
  • Katowice
Katowice, Katowice, Polska
PARETTi sp. z o.o. sp. k.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Wykonywanie prostych prac remontowo-budowlanych oraz wykończeniowych takich jak tynkowanie, wykonywanie izolacji i podlewek pod podstawy maszyn oraz słupów, montaż konstrukcji i elementów stalowych, terminowe wykonywanie powierzonych prac i zadań, wykonywanie innych zleconych prac związanych z budową. Praca na budowach na naszych projektach w całej Polsce, ale mile widziane osoby z województwa Śląskiego ze względu na lokalizację naszej bazy ze sprzętem w Łaziskach Górnych

Wymagania stanowiska

Obsługa narzędzi budowlanych i elektronarzędzi, Zdolności manualne, Znajomość rysunku technicznego Umiejętność pracy w zespole, Gotowość do pracy w delegacji i dostosowanie się do zmieniających Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na placu budowy, Prawo jazdy kat. B. Mile widziane: Umiejętność wspierania i kierowania zespołem, inicjatywa w działaniu.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań, Możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim, Zakwaterowanie w trakcie delegacji, Dedykowany samochód dla zespołu, Ubezpieczenie prywatne, Praca na jedną zmianę.

  • Praca Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210