Pracownik / Brygadzista dociepleń budynków
  • Głogów Małopolski
Głogów Małopolski, Głogów Małopolski, podkarpackie, Polska
Solego Sp. z o.o.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Przyklejenie izolacji (styropian/wełna),
  • Położenie siatki,
  • Położenie tynków
  • Montaż paapetów,
  • Drobne prace dodatkowe
  • Stawianie rusztowań (mile widziane)

Wymagania
  • doświadczenia w pracy na w/w stanowisku
  • komunikatywności i dobrej organizacji pracy własnej,
  • zaangażowania i dokładności w działaniu

Oferujemy
  • Ciągłość zleceń budynków jednorodzinnych
  • bardzo dobre warunki pracy i niezbędne narzędzia,
  • Pełny etat
  • Praca na akord
  • Umowa o pracę lub podwykonawstwo
  • Zapewniamy noclegi w delegacji
  • Praca na terenie województwa podkarpackiego

  • Praca Głogów Małopolski
  • Pracownik fizyczny Głogów Małopolski
  • Pracownik produkcji Głogów Małopolski
  • Pracownik biurowy Głogów Małopolski
  • Głogów Małopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536