Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
MULTIOZE Sp. z o.o.
22. 4. 2024

Zapraszamy do miejsca pracy, w którym: - pracuje cudowny, uśmiechnięty zespół ludzi - chcesz pracować w stabilnej firmie z dobrymi zarobkami

Obowiązki

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Budowanie i podtrzymywanie biznesowych relacji z kontrahentami
  • Kontakt z handlowcami
  • Składanie wniosków

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie -warunek konieczny
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, terminowość, systematyczność

Oferujemy

  • Liczne szkolenia w zakresie dofinansowań branży OZE
  • Praca stacjonarna w biurze w Poznaniu - Kotowo
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Tryb pracy: 8-godzinny od 8 do 16, w piątki od 8 do 15

  • Praca Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532