Pracownik biurowy ze znajomością hiszpańskiego i angielskiego
  • Chełmek
Chełmek, Chełmek, małopolskie, Polska
LamiPol Sp. z o.o.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma LamiPol Sp. z o.o. zatrudni osobę do pracy biurowej ze znajomością języka angielskiego i hiszpańskiego.
CV prosimy kierować na adres mailowy
lub osobiście do siedziby firmy: Chełmek, Plac Kilińskiego 36.

Miejsce pracy: Chełmek
Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć:
• kontaktowanie się z partnerami biznesowymi w języku angielskim oraz obsługa zamówień
• bieżące tłumaczenia z i na język hiszpański
• współpraca z pozostałymi działami firmy
• obsługa bieżących zadań przydzielonych w firmie
• przygotowywanie raportów na wewnętrzne potrzeby

Wymagania

Wymagania:
• znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego ( na poziomie swobodnej komunikacji)
• umiejętność organizacji pracy
• dokładność w wykonywanych obowiązkach,
• czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze
• praca od poniedziałku do piątku w godz. 7h00 – 15h00

  • Praca Chełmek
  • Pracownik biurowy Chełmek
  • Pracownik fizyczny Chełmek
  • Pracownik produkcji Chełmek
  • Chełmek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687