Pracownik biurowy z językiem niemieckim
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Doświadczenie w pracy biurowej
  • Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office

Mile widziane

  • Znajomość branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenie w pracy z klientem niemieckojęzycznym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zawierana bezpośrednio z pracodawcą)
  • Wynagrodzenie podstawowe 4000 zł netto/msc
  • Premia miesięczna uzależniona od jakości i efektywności pracy - do 1000 zł
  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe

  • Praca Zielona Góra
  • Pracownik biurowy Zielona Góra
  • Pracownik administracyjno - biurowy Zielona Góra
  • Pracownik ochrony Zielona Góra
  • Pracownik produkcji Zielona Góra
  • Pracownik socjalny Zielona Góra
  • Pracownik fizyczny Zielona Góra
  • Pracownik kolei Zielona Góra
  • Pracownik umysłowy Zielona Góra
  • Pracownik utrzymania ruchu Zielona Góra
  • Pracownik ds. administracji Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509