Pracownik biurowy z j. niemieckim (poziom B1)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Manpower
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
wprowadzanie i weryfikacja danych w wewnętrznych systemach
kontrola poprawności i kompletności wprowadzanych danych
opracowywanie i analiza danych dotyczących ogrzewania mieszkań i zużycia wody
monitorowanie przebiegu procesu
opracowywanie zleceń wewnętrznych
prowadzenie korespondencji w j. niemieckim
Wymagania:
podstawowa znajomość języka niemieckiego – min. A2
dobra znajomość pakietu MS Office,
samodzielność i dobra organizacja pracy
umiejętność myślenia analitycznego
rzetelność oraz otwartość na zdobywanie nowego doświadczenia
Oferujemy:
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie z branży ciepłowniczej
Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe – nie wymagamy doświadczenia
Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Elastyczny czas pracy
Benefity: pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, karta Multisport
Dofinansowanie do nauki języków obcych
Biuro w świetnej lokalizacji

  • Praca Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544