Pracownik Biurowy - wprowadzanie danych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Lubisz pracę z dokumentami oraz wprowadzaniem danych? Jesteś dokładna/dokładny, a praca z dużą ilością danych nie stanowi dla Ciebie problemu?

Lokalizacja miejsca pracy: Warszawa Mokotów.

Oczekujemy

  • znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),
  • motywacji, jak i zaangażowania,
  • dokładności oraz rzetelności.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie (od dnia 22.04.2024r.) na podstawie umowy zlecenia na okres 3 miesięcy,
  • wynagrodzenie 30 PLN brutto/h,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych (100% stacjonarnie).

Zadania

  • weryfikacja poprawności otrzymanych dokumentów,
  • rejestracja otrzymanych dokumentów w systemie teleinformatycznym,
  • przekazanie do interwencji wadliwych dokumentów.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228