Pracownik biurowy - Wprowadzanie danych - Amplifon Polska
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Amplifon
22. 5. 2024

Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik biurowy
Twój zakres obowiązków:
• Zbieranie oraz weryfikowanie dokładności informacji w celu przygotowania danych
• Wprowadzanie danych do naszego wewnętrznego systemu
• Weryfikacja poprawności danych pod kątem braków i błędów
• Weryfikacja dokumentów oraz uzupełnianie brakujących danych
• Wsparcie zespołu w przygotowywaniu raportów
Nasze wymagania:
• Skrupulatność, dbałość o szczegóły, dobra organizacja pracy
• Chęć rozwoju
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
• Doświadczenie na stanowiskach administracyjnych / biurowych / wprowadzanie danych - mile widziane
Oferujemy:
• Umowę zlecenie na pełen etat
• Wynagrodzenie 28,50 zł brutto za godzinę
• Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju w firmie o globalnej strukturze
• Stacjonarną pracę w naszej placówce mieszczącej się w Warszawie, ul. Wyszogrodzka 1 od poniedziałku do piątku w stałych godzinach pracy
• Pełne wdrożenie oraz codzienne wsparcie całego Zespołu
Amplifon Poland Sp. z o.o. jest częścią Grupy Amplifon, międzynarodowego lidera sprzedaży aparatów słuchowych, oferującego profesjonalne i nowatorskie rozwiązania dla Klientów oraz możliwości rozwoju dla Pracowników.
Zmieniamy życie i umożliwiamy ludziom odkrywanie na nowo wszystkich emocji związanych z dźwiękami każdego dnia.
Dbamy o to, aby nasi Pracownicy mieli wszelkie wsparcie, narzędzia i możliwości, których potrzebują, aby efektywnie realizować swoje zadania.
Nasza kultura zorientowana na ludzi tworzy niepowtarzalną atmosferę pracy, w której każdy może się rozwijać i wykorzystywać swoje talenty.
Dołącz do Grupy Amplifon i rozpocznij karierę w firmie, która daje ludziom na całym świecie możliwość, aby lepiej żyć.

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509