Pracownik Biurowy w Dziale Technicznym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Jarex Sp.z.o.o
4. 10. 2024

Do Naszego Zespołu Poszukujemy Osoby na Stanowisko: Pracownik Biurowy

Obowiązki

  • Prowadzenie procesów związanych z zarządzaniem i administrowaniem flotą samochodową zgodnie z obowiązującymi procedurami w spółce
  • Biegłej obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych
  • Optymalizacja wykorzystania pojazdów służbowych i minimalizacja kosztów eksploatacyjnych
  • Dbanie i weryfikowanie jakości usług świadczonych przez serwisy i warsztaty samochodowe, przy jednoczesnej kontroli kosztów tych usług
  • Bieżąca ewidencja i kontrola czynności związanych z flotą takich jak: przeglądy techniczne, szkody, naprawy, wymiana opon
  • Współpraca z dostawcami, firmami zewnętrznymi
  • Sporządzanie zestawień

Wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność analizowania i planowania
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Praca Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388