PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE SZKOLEŃ
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
Royal-Star
6. 6. 2024

Royal-Star to prężnie rozwijająca się firma, związana z działalnością lotniczą. Poszukujemy ambitnych osób, które pragną nie tylko zdobywać doświadczenie, ale także rozwijać się w dynamicznym środowisku branży lotniczej. Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał/a możliwość uczestnictwa w niezwykle ekscytujących projektach oraz zdobywania unikalnych kompetencji, które pozwolą Ci stać się liderem w swojej dziedzinie. Pragniesz rozwijać doświadczenie zawodowe w renomowanej szkole lotniczej? To idealna okazja, ponieważ rozpoczynamy rekrutację na stanowisko pracy: Pracownik Biurowy w dziale szkoleń
Twój zakres obowiązków:
- czuwanie nad sprawnym funkcjonowaniem recepcji w Ośrodku Szkolenia Lotniczego,
- profesjonalna i sprawna obsługa Klientów,
- obsługa połączeń telefonicznych oraz e-maila,
- dbanie o rzetelny przepływ informacji, korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz dokumentacji,
- przygotowywanie ofert szkoleniowych i umów na szkolenia,
- planowanie i rozliczanie lotów szkoleniowych,
- wystawianie dokumentów sprzedaży (obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego).
Nasze wymagania:
- posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie,
- potrafisz obsługiwać urządzenia biurowe oraz pakiet MS OFFICE,
- posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz dynamiczne usposobienie,
- posiadasz umiejętność planowania i organizacji pracy,
jesteś elastyczny(a) pod względem powierzonych zadań,
- posiadasz prawo jazdy kat. B.
To oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności w branży lotniczej,
- ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole.
Siedziba główna: Royal-Star, ul. Drogowców 7. 39-200 Dębica
Miejsce wykonywania pracy: Royal-Star Aero, ul. Lotniskowa 16, 39-300 Mielec
Prześlij do nas swoje CV z dopiskiem stanowiska pracy.
*Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami
Wysyłając do nas CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Royal-Star moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Praca Mielec
  • Pracownik biurowy Mielec
  • Pracownik fizyczny Mielec
  • Pracownik produkcji Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851