Pracownik Biurowy - Specjalista ds. zakupów i przygotowania budów
  • Niechcice
łódzkie, Niechcice, łódzkie, Polska
M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD
22. 5. 2024

Firma M.M. METAL-BUD to firma działająca w branży budowlanej od 2004r. Zakresem naszej działalności jest montaż konstrukcji prefabrykowanej betonowej oraz produkcja i montaż konstrukcji stalowej. Roboty realizujemy na terenie całego kraju jak i zagranicą.

Zatrudnimy pracownika na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie zapotrzebowań tygodniowych dla budów
  • zakupy materiałów oraz usług w/g zapotrzebowań

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie Excel, Word
  • umiejętność negocjacji
  • zdolności organizacyjne, terminowość, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • praca w systemie jednozmianowym
  • wysoki pakiet ubezpieczeń grupowych
  • wynagrodzenie od 3 600,00zł netto/miesiąc

  • Praca łódzkie
  • Pracownik biurowy łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • Pracownik fizyczny łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509