PRACOWNIK BIUROWY (SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY OKIEN, DRZWI, BRAM I ROLET)
  • Rybnik
Rybnik, Żorska 199, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
KOL-DAR KOŁACZ DARIUSZ
17. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Zakres obowiązków: profesjonalna obsługa klientów indywidualnych oraz kontrahentów, doradztwo w zakresie wyboru okien, drzwi, bram oraz rolet. Realizacja zmówień i dbanie o satysfakcję klientów, prowadzenie niezbędnej dokumentacji oraz wspołpraca z innymi dzialami firmy. Wymagania: doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem, istnieje również możliwość przyuczenia, komunikatywność, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole, znajomość obsługi komputera i podstawowych programów biurowych. Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjny system prowizyjny, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole. Osoby zainteresowane proszone są o przeslanie CV na adres: kol_dar.wodzislaw@onet.pl lub kontakt telefoniczny. Praca w Jastrzebiu oraz Wodzisławiu Śląskim,

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Rybnik
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rybnik
  • Specjalista ds. kadr i płac Rybnik
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rybnik
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rybnik
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rybnik
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rybnik
  • Specjalista ds. Zakupów Rybnik
  • Specjalista ds. marketingu Rybnik
  • Specjalista ds. ofertowania Rybnik
  • Specjalista ds. Zarządzania Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584