Pracownik Biurowy Praca dla STUDENTA
  • Oleśnica
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
TSLeader
5. 8. 2024

Praca w Długołęce, w pobliżu dworca PKP, przystanku PKS, komunikacji podmiejskiej.
Zakres obowiązków:
• wprowadzanie i analizowanie danych
• obsługa programu SuperTacho
• pogłębianie zakresu wiedzy z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców
• wprowadzanie faktur do programu księgowego
• tworzenie raportów pracy kierowcy
• wykonywanie innych czynności biurowo - administracyjnych
Wymagania:
• Status studenta
• Umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia,
• Umiejętność planowania i organizacji pracy,
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
• Rzetelność
OFERUJEMY:
• Umowę zlecenie 27,70zł brutto/h
• Pracę 5 dni w tygodniu w skali miesiąca około 150 godzin zlecenia.
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Dofinansowanie do karty Multisport
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

  • Praca Oleśnica
  • Pracownik biurowy Oleśnica
  • Pracownik produkcji Oleśnica
  • Pracownik fizyczny Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584