Pracownik Biurowy Obsługi Klienta
  • Warszawa, Mokotów
mazowieckie, Warszawa, Mokotów, mazowieckie, Polska
INTERNO Dobre Drzwi
28. 5. 2024

Jesteśmy renomowanym dostawcą drzwi i systemów drzwiowych. Mamy ogromne 20-letnie doświadczenie w branży. Nieustannie śledzimy wszelkie innowacje na rynku. Kompleksowo współpracujemy z Inwestorami i Architektami. Oferujemy standardowe rozwiązania, realizujemy tez najbardziej nietypowe realizacje. Mamy szeroką zróżnicowaną ofertę, która pozwala nam być w ścisłej czołówce wyposażenia w naszej branży.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów stacjonarnych, w tym umiejętne rozpoznawanie potrzeb kupujących,
  • sprawne i terminowe przygotowywanie ofert handlowych,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • sporządzanie i realizacja zamówień klientów,
  • planowanie działań zmierzających do wzrostu sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność, umiejętność słuchania i empatia,
  • jasna komunikacja i rozwiązywanie problemów,
  • dobra organizacja pracy oraz systematyczność,
  • pozytywne nastawienie i zarządzanie czasem,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę w młodym, energicznym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • brak monotonii w pracy i różnorodność zadań.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080