Pracownik biurowy / obsługa klienta - zapraszam osoby niepełnosprawne
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Probet jest ogólnopolskim liderem w aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Pracownik biurowy - obsługa Klienta wewnętrznego i zewnętrznego

Miejsce pracy: Radzionków, ul. Ciepłownicza

Zapraszamy do aplikowania osoby niepełnosprawne.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego,
  • wprowadzanie zamówień do systemu,
  • fakturowanie,
  • obsługa komputera i dzwonienie do klientów celem zbierania zamówień.

Wymagania

Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
  • sumienność, dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 lub 10-18, - raz w miesiącu sobota 8-13,
  • doświadczenie w pracy z klientem.

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie w wysokości 3300 zł netto na okresie próbnym, 3500 netto po okresie próbnym.

  • Praca Bytom
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bytom
  • Konstruktor (osoba) Bytom
  • Łącznik (osoba) Bytom
  • Tajemniczy klient Bytom
  • Obsługa hotelowa Bytom
  • Obsługa gastronomii Bytom
  • Pracownik biurowy Bytom
  • Pracownik biurowy Bytom Odrzański
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bytom
  • Pracownik produkcji Bytom Odrzański
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509