PRACOWNIK BIUROWY (NR 1423)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
PB Paulina Brzeska
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/1423

Obowiązki:

obsługa zamówień w sklepie internetowym,

tworzenie kartotek produktów

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa komputera

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • - pracowitość, sumienność

Miejsce pracy: Toruńska 30, 85-023 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adrese-mail:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 22/05/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas określony Liczba wakatów: 2
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Pracownik ds. administracji Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851