Pracownik biurowy / konsultant telefoniczny
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
4 Grants sp. z o.o. sp. k.
15. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Praca
Firma 4 Grants Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim zatrudni konsultanta telefonicznego/pracownika biurowego.
Praca biurowa od godz. 8:00 do 16:00 (od poniedziałku do piątku).
Wymagania:
- Obsługa komputera
- Znajomość programu MS Excel oraz Word
- Wykształcenie średnie
Zakres obowiązków:
- Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywanie doświadczenia
- Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres: zamieszczony na ogłoszeniu.

  • Praca Ostrów Wielkopolski
  • Pracownik biurowy Ostrów Wielkopolski
  • Konsultant Ostrów Wielkopolski
  • Pracownik fizyczny Ostrów Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659