Pracownik Biurowy / Kierownik Biura
  • Warszawa, ul. Atlasowa 33
mazowieckie, Warszawa, ul. Atlasowa 33, mazowieckie, Polska
DAMASZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Spółka zajmuje się projektowaniem zakładów dla przemysłu głównie farmaceutycznego, kosmetycznego, spożywczego, laboratoriów.

Opis stanowiska
  • prace administracyjne, monitorowanie obiegu dokumentów, archiwizacja i segregacja dokumentów
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • współpraca z biurem księgowym, kompletowanie dokumentów
  • wystawianie dokumentów sprzedaży
  • inne czynności wynikające z bieżącego funkcjonowania firmy

Wymagania
  • odpowiedzialność i obowiązkowość
  • sumienność i dokładność
  • samoorganizacja pracy
  • znajomość pakietu MS OFFICE
  • łatwość w przyswajaniu wiedzy
  • doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • komunikatywność
  • język angielski mile widziany

Oferujemy

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315