PRACOWNIK BIUROWY
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Silesian Voivodeship, Polska
ZUZA POLAND
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie dokumentacją
  • Wystawianie ofert handlowych
  • Wystawianie faktur
  • Obsługa urządzeń biurowych,
  • Administracyjne wsparcie innych pracowników,
  • Bierzące przeglądy dostaw i wysyłek
  • Sporządzanie dokumentacji przewozowej
  • Znajomość rysunku technicznego

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • Umiejętność efektywnego wykorzystania Internetu,
  • Dobra prezencja i wysoka kultura osobista,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:

  • Pracę w systemie jedno zmianowym 7-15
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Pracę w młodym zespole,
  • Wynagrodzenie 6000,00 brutto

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik biurowy Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik fizyczny Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik produkcji Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690