Pracownik biurowy działu wysyłek
  • Reda
pracownik biurowy działu wysyłek
Reda, Reda, pomorskie, Polska
Elektro-Bip Krystian Mielewczyk
7. 9. 2024

Zatrudnimy pracownika biurowego do pracy przy obsłudze wysyłek oraz wydawaniu części na miejscu.

101

Obowiązki

  • rozpakowywanie przesyłek
  • wprowadzanie danych o przesyłkach do systemu komputerowego
  • telefoniczne informowanie klientów o statusie zamówionej przez nich usługi
  • wystawianie faktur, gwarancji i listów przewozowych
  • pakowanie paczek

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • precyzja w wysławianiu się
  • bogate słownictwo
  • szybkie przyswajanie wiedzy
  • praca najlepiej od zaraz - dłużej poczekamy na dyspozycyjność tylko w przypadku osób z doświadczeniem.

Oferujemy

  • wewnętrzne szkolenie
  • pomoc własnego działu IT
  • zatrudnienie na umowę o pracę - 1 miesiąc próbny, potem umowa na czas określony
  • możliwość uzyskiwania premii uznaniowej

  • Elektro-Bip zajmuje się naprawą i sprzedażą elektroniki samochodowej. Jesteśmy firmą stabilną, o ugruntowanej pozycji, znanej w całej Polsce. Ciągle się rozwijamy i wyznaczamy najwyższe standardy zdalnej obsługi klientów.
  • kontakt w sprawie pracy - e-mail lub telefonicznie: 731 775 705
  • Praca w okresie próbnym na umowę-zlecenie 3 600 zł netto. Po sprawdzeniu się na stanowisku możliwe rozszerzenie zakresu obowiązków i umowa o pracę 4000 netto

  • Praca Reda
  • Pracownik biurowy Reda
  • Pracownik fizyczny Reda
  • Pracownik produkcji Reda
  • Reda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536