Pracownik Biurowy Działu Sprzedaży Maszyn
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
Liebherr Polska Sp. z o.o.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

LIEBHERR-POLSKA Sp. z o.o.

Utworzona w 2005 zajmuje się dystrybucją i serwisem maszyn Firmy Liebherr należącej do wiodących na świecie producentów maszyn budowlanych.

Posiada siedzibę główną w Rudzie Śląskiej, oraz oddziały w: Ruścu k. Nadarzyna, Gdańsku i Komornikach k.Poznania.

poszukuje do swojej siedziby w Rudzie Śląskiej pracownika

na stanowisko:

Zadania:

  • Administracja projektami od zamówienia do sprzedaży używanych i wynajmowanych maszyn budowlanych,

  • Administracja stroną internetową i programami marketingowymi wspomagającymi sprzedaż maszyn budowlanych,

  • Wyszukiwanie, weryfikacja stanu i zakup używanych maszyn budowlanych

  • Wycena wartości maszyn w oparciu o ceny rynkowe,

  • Kontrola umów sprzedaży/najmu oraz ubezpieczenia maszyn,

  • Logistyka oraz inwentaryzacja stanu magazynowego maszyn i osprzętu.

  • Organizacja międzynarodowego i krajowego transportu maszyn i doposażeń,

  • Wystawianie i przyporządkowanie wszystkich faktur (kosztów/przychodów) do projektów oraz refakturowanie.

  • Sporządzanie zestawień z wyników swoich działań.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,

  • Bardzo dobra wiedza techniczna,

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B poparte praktyką,

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,

  • Dbałość o najwyższy standard obsługi klienta,

  • Dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,

  • Szkolenia produktowe w kraju i za granicą organizowane przez firmy z grupy Liebherr,

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych,

  • Prywatną opiekę medyczną (po dwóch latach pracy),

  • Dopłata do kart Multisport po przepracowaniu 12 miesięcy.

  • Praca Ruda Śląska
  • Pracownik biurowy Ruda Śląska
  • Kierownik działu personalnego Ruda Śląska
  • Specjalista ds. Sprzedaży Ruda Śląska
  • Pracownik administracyjno - biurowy Ruda Śląska
  • Operator maszyn Ruda Śląska
  • Operator maszyn budowlanych Ruda Śląska
  • Pracownik fizyczny Ruda Śląska
  • Pracownik kolei Ruda Śląska
  • Pracownik umysłowy Ruda Śląska
  • Pracownik ochrony Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536