Pracownik biurowy/Dział Sprzedaży
  • Dębno
Dębno, Dębno, zachodniopomorskie, Polska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
20. 4. 2024

Dołącz do naszego zespołu! Masz doświadczenie związane z telefoniczną obsługą klienta i fakturowaniem? Aplikuj na stanowisko Pracownik biurowy/Dział Sprzedaży!

Obowiązki

  • przyjmowanie i realizacja zamówień składanych przez klientów
  • wystawianie dokumentów sprzedaży na podstawie zamówień
  • wystawianie korekt, fakturowanie, raportowanie
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji handlowych

Wymagania

  • pierwsze doświadczenie w fakturowaniu dokumentów
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość MS Office, głównie MS Excel
  • komunikatywność i umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • samodyscyplina oraz zaangażowanie w pracę
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • Praca Dębno
  • Pracownik biurowy Dębno
  • Pracownik produkcji Dębno
  • Pracownik fizyczny Dębno
  • Dębno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963