Pracownik biurowy ds. techniczno-handlowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie ofert handlowych w zakresie ochrony środowiska,

  • utrzymywanie i budowanie relacji z kluczowymi klientami firmy,

  • pozyskiwanie nowych klientów (wykonawcy, biura projektowe, kosztorysanci, inwestorzy) oraz budowanie długofalowych relacji z aktualnymi klientami,

  • prowadzenie prezentacji i rozmów handlowych,

  • negocjowanie i ustalanie warunków współpracy z klientami,

  • współpraca z zarządem firmy i innymi działami firmy

  • sporadyczne delegacje, wyjazdy służbowe do klientów, udział w targach branżowych.

WYMAGANIA:
  • Komunikatywność, otwartość, sumienność
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (praca na pełen etat)
  • Obsługa narzędzi pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Inicjatywa w działaniu, operatywność, samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języków obcych

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • Stałe, pewne wynagrodzenie realizowane w terminie

  • Praca Warszawa
  • Redaktor techniczny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584