Pracownik biurowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
MGGP S.A.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma MGGP S.A z siedzibą w Tarnowie zaprasza do aplikowania...

Jesteśmy firmą, która godnie i skutecznie rozwija, i promuje polską myśl inżynieryjną, również poza granicami Polski. Zapewniamy szeroki zakres usług w zakresie doradztwa, projektowania, konsultacji, zarządzania inwestycjami, geoinformacji i rozwiązań geoprzestrzennych.

Z powodzeniem realizujemy je we wszystkich kluczowych sektorach gospodarki, tj.: infrastruktura i transport, budownictwo, energetyka, ochrona środowiska, hydrologia, rolnictwo. Nasze realizacje kształtują życiową przestrzeń człowieka i ułatwiają codzienne funkcjonowanie milionom ludzi. Zrealizowaliśmy inwestycje w zakresie budowy i modernizacji sieci drogowych i kolejowych, niejednokrotnie o kluczowym znaczeniu dla rozwoju polskiej gospodarki. Naszą misją jest budowanie zrównoważonego świata przyszłości – z innowacyjną inżynierią służącą ludziom i przyrodzie.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
Opis stanowiska
  • zarządzanie korespondencją,
  • obsługa sekretariatu,
  • sporządzanie pism oraz dokumentów,
  • zapewnianie sprawnego obiegu dokumentów oraz faktur,
  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie biura,
  • monitorowanie prowadzonych spraw,
  • obsługa spotkań w biurze,
  • prowadzenie spraw w systemie do obsługi korespondencji,
  • archiwizacja dokumentów.

Wymagania
  • wykształcenie min. średnie,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • zdolności organizacyjnych,
  • samodzielności i umiejętności organizacji własnego czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B (będzie dodatkowym atutem),
  • wysokiej kultury osobistej, otwartości oraz łatwości komunikacji.

Oferujemy
  • możliwość uczestniczenia w jednym z największych i najbardziej prestiżowym projekcie infrastruktury transportowej,
  • umowę UoP/UZ,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój zawodowy.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914