Pracownik biurowy / concierge / obsługa klienta
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
IRS CAPITAL PIRS & Co. Sp. z o. o. Sp. k.
24. 8. 2024

IRS CAPITAL PIRS & Co. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Opis stanowiska pracy
IRS CAPITAL sp.j. działająca na rynku hotelarskim pod uznanymi markami handlowymi IRS ROYAL APARTMENTS, IRS INTERIOR DESIGN oraz YACHTING & APARTMENTS, poszukuje osób do pracy przy obsłudze gościa hotelowego – Concierge. Oferujemy pracę w  elastycznym modelu zatrudnienia na część etatu, dwa weekendy , 2dni w tygodniu ( kilka dni miesięcznie), godziny pracy 10-18 w tygodniu, 12-16 w weekendy.
Poszukujemy osób do pracy przy obsłudze gościa hotelowego – Concierge, mile widziani studenci.
Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- elastyczność, komunikatywność, rzetelność, wysoki poziom kultury osobistej, dobra organizacja pracy.
Obowiązki:
- przygotowywanie ofert,
- przyjmowanie i obsługa rezerwacji,
- udzielanie informacji o warunkach pobytu,
- dbanie o przebieg zdalnego meldowania,
- przyjmowanie reklamacji,
- obsługa urządzeń biurowych,
- dbanie o dobry wizerunek firmy
-  prowadzenie mediów społecznościowych,
- pomoc w pracach biurowych
Oferujemy :
- czas na wdrożenie
- pracę w miłej atmosferze
- elastyczne godziny pracy
- parking

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Tajemniczy klient Gdańsk
  • Pracownik biurowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik biurowy Starogard Gdański
  • Pracownik biurowy gdański
  • Obsługa hotelowa Gdańsk
  • Obsługa gastronomii Gdańsk
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536