Pracownik biurowy
  • Gdańsk, Kokoszki ul. Geodetów 9
pomorskie, Gdańsk, Kokoszki ul. Geodetów 9, pomorskie, Polska
Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma MAG Dystrybucja jest firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności priorytetem jest konstruowanie najlepszych ofert na towary wiodących producentów w Polsce jak Grupa Maspex,  Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Żywiec Zdrój, Nestle i innych, co w połączeniu z profesjonalną obsługą klienta i fachowością w realizacji dostaw powoduje, że jest cenionym partnerem rynku FMCG. Priorytetem firmy MAG Dystrybucja jest budowanie trwałych relacji z Klientami ale również z Pracownikami, doceniając potencjał który wnoszą swoim zaangażowaniem.
Opis stanowiska
  • Bieżąca obsługa klientów w hurtowni (podstawowe doradztwo, sprzedaż, przyjmowanie zamówień)
  • Poprawne prowadzenie obsługi dokumentacji sprzedażowej
  • Wystawienie korekt
  • Wprowadzanie dokumentów do obiegu
  • Wykonywanie prac administracyjnych związanych ze sprawnym funkcjonowaniem biura
  • Fakturowanie (systemowych i telefonicznych) zamówień zakupu i sprzedaży towarów z oferty handlowej

Wymagania
  • Praktyczna znajomość i operatywność w systemie ERP CDN XL
  • Sprawna obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • Umiejętność ustalenia priorytetów i organizowania własnej pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie  minimum średnie

Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia
  • Pracę w godzinach 7:30-15:30
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole

  • Praca pomorskie
  • Pracownik biurowy Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik biurowy pomorskie
  • Pracownik biurowy kujawsko-pomorskie
  • Pracownik biurowy Drawsko Pomorskie
  • Pracownik biurowy Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik biurowy Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246