Pracownik biurowy - branża OZE
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
WICHARY TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
8. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych (np. zgłoszenia nowych i monitoring zdalny aktualnych instalacji)
  • Kompletowanie dokumentacji dot. instalacji fotowoltaicznych
  • Współpraca z działem logistyki oraz zespołem handlowym
  • Komunikacja telefoniczna oraz mailowa z klientami (wsparcie sprzedażowe)
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie jako pracownik biurowy – warunek konieczny
  • Doświadczenie w branży OZE – mile widziane
  • Znajomość narzędzi biurowych (pakiet MS Office)
  • Zaangażowanie i uczciwość

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (do wyboru)
  • Pracę w stale rozwijającej się branży
  • Możliwość dodatkowej premii, w ramach współpracy z działem handlowym
  • Szkolenia wewnętrzne i przygotowanie do realizacji codziennych obowiązków
  • Możliwość rozwoju, w ramach struktury firmy

  • Praca Zabrze
  • Pracownik biurowy Zabrze
  • Pracownik administracyjno - biurowy Zabrze
  • Pracownik ochrony Zabrze
  • Pracownik socjalny Zabrze
  • Pracownik produkcji Zabrze
  • Pracownik kolei Zabrze
  • Pracownik umysłowy Zabrze
  • Pracownik fizyczny Zabrze
  • Pracownik utrzymania ruchu Zabrze
  • Pracownik ds. administracji Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584