Pracownik biurowy
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
OK JOB SP. Z O.O.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tłumaczenie szkoleń produkcyjnych, w tym tłumaczenie materiałów szkoleniowych i instrukcji na język hiszpański
  • Pomoc pracownikom w zrozumieniu procesów produkcyjnych, instrukcji i zasad bezpieczeństwa w języku hiszpańskim
  • Ułatwianie komunikacji między pracownikami a liderami produkcji
  • Monitorowanie i ocena postępów
  • Wsparcie przy administracyjnym procesie zatrudniania
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów hiszpańskojęzycznych

WYMAGANIA:
  • Biegła znajomość języka hiszpańskiego - zarówno w mowie, jak i piśmie
  • Zdolności komunikacyjne
  • Umiejętności organizacyjne - zdolność do zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie
  • Prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • Wyjątkową, partnerską kulturę współpracy
  • Dofinansowanie do pakietu Multisport

  • Praca Ruda Śląska
  • Pracownik biurowy Ruda Śląska
  • Pracownik administracyjno - biurowy Ruda Śląska
  • Pracownik fizyczny Ruda Śląska
  • Pracownik produkcji Ruda Śląska
  • Pracownik ochrony Ruda Śląska
  • Pracownik socjalny Ruda Śląska
  • Pracownik kolei Ruda Śląska
  • Pracownik umysłowy Ruda Śląska
  • Pracownik ds. administracji Ruda Śląska
  • Pracownik utrzymania ruchu Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648