Pracownik Biurowy
  • Kłodzko
Kłodzko, Kłodzko, dolnośląskie, Polska
AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.
29. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie protetyka słuchu w codziennej pracy
  • dbanie o porządek i organizację pracy w punkcie
  • pozyskiwanie Pacjentów, zewnętrzna promocja firmy
  • zaangażowanie w funkcjonowanie gabinetu - liczymy na Twoją pomysłowość

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy z wymagającym klientem
  • entuzjazm, otwartość i zaangażowanie w pracę
  • solidność i umiejętności organizacyjne
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kategorii B mile widziane,

To oferujemy

  • bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia oferując umowę o pracę
  • udział w szkoleniach produktowych i sprzedażowych
  • zdobycie cennego doświadczenia i kierunkowego wykształcenia (możliwość ukończenia szkoły w pełni finansowanej przez Audiofon)
  • korzystanie z Karty Multisport, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do opieki nad dziećmi, bony świąteczne)
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku, w weekendy wszyscy odpoczywamy! ?

  • Praca Kłodzko
  • Pracownik biurowy Bystrzyca Kłodzka
  • Pracownik biurowy Kłodzko
  • Pracownik biurowy Lewin Kłodzki
  • Pracownik biurowy kłodzki
  • Pracownik fizyczny Bystrzyca Kłodzka
  • Pracownik fizyczny Kłodzko
  • Pracownik fizyczny Lewin Kłodzki
  • Pracownik fizyczny kłodzki
  • Pracownik produkcji kłodzki
  • Pracownik produkcji Lewin Kłodzki
  • Kłodzko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567