PRACOWNIK BIUROWY
  • Rybnik
Rybnik, Stanisława Konarskiego 159A, 44-274 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
LUBAR SPÓŁKA AKCYJNA
24. 8. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Zakres obowiązków: planowanie i organizacja transportu betonu do klientów, optymalizacja tras dostaw w celu minimalizacji kosztów i czasu dostawy, monitorowanie i kontrola realizacji dostaw, udzielanie informacji na temat statusu realizacji zamówień, rozwiązywanie bieżących problemów. Wymagania: wykształcenie wyższe, preferowane kierunki budowlane i pokrewne, mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika biurowego, szczególnie w branży logistycznej i/lub betonowej, obsługa komputera, wysoka komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, punktualność i zdyscyplinowanie, dyspozycyjność, zaangażowanie i chęć rozwoju, umiejętności negocjacyjne, prawo jazdy kat. B. Pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełne wyposażenie stanowiska pracy, możliwości rozwoju zawodowego, uczestnictwo w bieżących szkoleniach i kursach dokształcających, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Kontakt z pracodawcą emaliowy, CV można przesyłać na adres: kadry@lubar.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), budowlane

  • Praca Rybnik
  • Pracownik biurowy Rybnik
  • Pracownik administracyjno - biurowy Rybnik
  • Pracownik fizyczny Rybnik
  • Pracownik ochrony Rybnik
  • Pracownik socjalny Rybnik
  • Pracownik produkcji Rybnik
  • Pracownik kolei Rybnik
  • Pracownik umysłowy Rybnik
  • Pracownik utrzymania ruchu Rybnik
  • Pracownik ds. administracji Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567