Pracownik biurowy
  • Świdnica
pracownik biurowy
Świdnica, Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 3. 2024

Witam, poszukuję na stanowisko pracownika biurowego komunikatywnej pozytywnie nastawionej osoby, która z łatwością nawiązuje nowe kontakty i nie boi sie wyzwań.

Praca w biurze w firmie z brażny rolniczej w Pszennie.

UWAGA! Umowa tylko na 2 misiące (do końca maja)!

Oczekujemy

  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenia na podobym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne godziny pracy 8:00 -16:00 od poniedziałku do piątku
  • przyjazną atmosferę
  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS i zdrowotne)
  • stawkę 4242zł brutto
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, opieka medyczna)
  • umowa na okres 2 miesięcy (tylko na czas wysokiego sezonu)
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • miejsce pracy: Pszenno

Zadania

  • wypisywanie listów przewozowych do firm kurierskich
  • praca w systemie wewnętrznym firmy
  • segregacja i archiwizacja dokumentów
  • odbieranie telefonów od przedstawicieli handlowych
  • wpisywanie zamówień w system, poprawa zamówień

  • Praca Świdnica
  • Pracownik biurowy Świdnik
  • Pracownik biurowy Świdnica
  • Pracownik fizyczny Świdnik
  • Pracownik fizyczny Świdnica
  • Pracownik produkcji Świdnik
  • Pracownik produkcji Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551