Pracownik biurowy
  • Raciechowice
Raciechowice, Raciechowice, Małopolskie, Polska
Akpo Konstrukcje Aluminiowe
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie zleceń
  • bieżący kontakt z klientami, dostawcami oraz współpracownikami
  • obsługa Klientów mailowo i telefonicznie

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień z zakresu stolarki aluminiowej
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • wysoka motywacja do pracy
  • komunikatywność

OFERUJEMY:
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
  • pewne wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie
  • szansę zdobycia nowych umiejętności, a co za tym idzie rozwój zawodowy
  • pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie swojej aplikacji CV wraz ze zdjęciem.

  • Praca Raciechowice
  • Pracownik biurowy Raciechowice
  • Pracownik fizyczny Raciechowice
  • Pracownik produkcji Raciechowice
  • Raciechowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064