Pracownik biurowy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Synerte Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie zespołu w działaniach administracyjnych,
  • Bezpośredni kontakt z niemieckojęzycznymi partnerami oraz z podmiotami zagranicznymi uczestniczącymi w realizacji projektów,
  • Wsparcie w zadaniach związanych z komunikacją wewnętrzną (tłumaczenia e-maili/dokumentów z j. niemieckiego na j. polski i odwrotnie),
  • Terminowa realizacja zleconych zadań,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień na potrzeby Przełożonych,
  • Współpraca i płynna komunikacja z pozostałymi działami firmy.

WYMAGANIA:
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację – min. B2,
  • Wykształcenie wyższe: preferowane kierunki: Filologia germańska, Lingwistyka stosowana, Administracja (absolwenci, bądź studenci),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Doskonała organizacji pracy, samodzielność,
  • Dokładność i rzetelność,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
  • Stabilność: jeśli szukasz długofalowej współpracy i pewności zatrudnienia – oferujemy umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: doceniamy Twoje kompetencje, doświadczenie oraz Twój wkład włożony w pracę – indywidualnie ustalamy wysokość pensji,
  • Rozwój: chciałbyś rozwinąć swoją wiedzę oraz potencjał – z nami masz taką możliwość – stawiamy na rozwój naszych pracowników;
  • Przyjazne środowisko: wiemy, że praca jest ważnym elementem w życiu każdego człowieka, przebywamy w niej większą część dnia. Pracując u nas spędzisz ją w atmosferze wzajemnej współpracy, pomocy i szacunku.
  • Dogodna lokalizacja: chcesz sprawnie docierać do pracy – nasze biuro mieści się w centrum Rzeszowa,
  • Stałe godziny pracy: zależy Ci na pracy w systemie jednozmianowym – oferujemy pracę od pon. do pt. od 08:00 – 16:00,
  • Niezliczoną ilość pysznej kawy.

  • Praca Rzeszów
  • Pracownik biurowy Rzeszów
  • Pracownik administracyjno - biurowy Rzeszów
  • Pracownik fizyczny Rzeszów
  • Pracownik produkcji Rzeszów
  • Pracownik ochrony Rzeszów
  • Pracownik socjalny Rzeszów
  • Pracownik kolei Rzeszów
  • Pracownik umysłowy Rzeszów
  • Pracownik utrzymania ruchu Rzeszów
  • Pracownik ds. administracji Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238