Pracownik Biurowy
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
DDC
20. 3. 2024

DDC, dynamicznie rozwijająca się firma z branży dofinansowań, poszukuje zmotywowanych i zaangażowanych osób na stanowisko
Pracownika Biurowego
Oferujemy możliwość odbycia stażu finansowanego przez Urząd Pracy, co jest świetną okazją do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju w profesjonalnym środowisku.
Zakres Obowiązków:
- Bieżący kontakt z klientami firmy: obsługa zapytań, przyjmowanie zamówień, udzielanie informacji na temat produktów/usług.
- Zarządzanie obiegiem dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych, w tym przygotowywanie, archiwizacja oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji.
- Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach administracyjnych i organizacyjnych.
- Udział w przygotowywaniu prezentacji i materiałów informacyjnych.
- Wprowadzanie danych do systemów komputerowych oraz dbanie o ich aktualność i poprawność.
Wymagania:
- Wykształcenie średnie lub wyższe.
- Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność.
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Word, Excel).
- Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy biurowej lub obsłudze klienta.
- Komunikatywność i wysoka kultura osobista.
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
- Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie i rozwoju zawodowego.
- Wsparcie i szkolenia z zakresu obsługi klienta oraz zarządzania dokumentacją.
- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
- Elastyczne godziny pracy dostosowane do możliwości stażysty.
Forma Zatrudnienia: Staż z Urzędu Pracy.
Miejsce Pracy: Lublin
Jeśli jesteś osobą chętną do nauki, posiadasz pozytywne nastawienie i chcesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe w dynamicznym środowisku, to czekamy właśnie na Ciebie! Prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz kontaktowy.
DDC zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Lublin
  • Pracownik umysłowy Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Pracownik socjalny Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik instytucji kultury Lublin
  • Pracownik na wysokościach Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190