Pracownik biurowy
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
JOB POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
17. 4. 2024
4 242,00 zł miesięcznie brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu (skanowanie) - Weryfikacja prawidłowości odczytu dokumentu - Uzgadnianie nr kont, weryfikacja dokumentów - Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
Wymagania stanowiska
- Doświadczenie w pracy biurowej - Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym przy wprowadzaniu dokumnetów będzie dużym atutem - Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych (skaner) - Znajomość programu Excel (podstawowe funkcje i formuły) - Sprawne i szybkie pisanie na klawiaturze - Dobra organizacja czasu pracy - Dokładność, chęci do pracy, osoba energiczna, nastawiona na cele, komunikatywna
Oferujemy
- Zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta - Umowie zlecenie, po 1 miesiącu umowa o pracę - Wynagrodzenie 4242 zł brutto + premia - Możliwość rozwoju w obszarze księgowości - Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Praca Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Pracownik ds. administracji Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190