Pracownik Biurowy
  • Siedlec (pow. strzelecki, gm. Izbicko), k/Izbicka
opolskie, Siedlec (pow. strzelecki, gm. Izbicko), k/Izbicka, opolskie, Polska
Blattin Polska Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Blattin Polska Sp. z o.o.,  znany i ceniony producent pasz dla zwierząt hodowlanych w Polsce, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Opis stanowiska:

Praca w pełnym wymiarze godzin, 8h dziennie, między 7:00 a 18:00, w zależności od ustalonego grafiku.
Wymagania do Kandydata:

  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Biegłość w obsłudze komputera, w tym MS Office,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • Umiejętność prawidłowego pisania i prowadzenia korespondencji,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność komunikacji,
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia Handel,
  • Wysoka kultura osobista.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej firmie,
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym wczasy, świadczenia świąteczne oraz karta lunchowa.

  • Praca opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388