PRACOWNIK BIUROWY
  • Rozdrażew
Rozdrażew, Krotoszyńska 57, 63-708 Rozdrażew, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
Chmielarz Janusz "JANBUD" ZAKŁAD ELEKTRYCZNY
4. 10. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie min. średnie, najlepiej wyższe, mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. B, znajomość programu Microsoft, biegła obsługa komputera
Zakres obowiązków: obieg dokumentów, składanie dokumentów do przetargu, obsługa biurowa, obsługa urządzeń biurowych
umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością dalszej współpracy

Inne wymagania
biegła obsługa komputera, mile widziane doświadczenie

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie branżoweśrednie zawodowe

  • Praca Rozdrażew
  • Pracownik biurowy Rozdrażew
  • Pracownik fizyczny Rozdrażew
  • Pracownik produkcji Rozdrażew
  • Rozdrażew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388