Pracownik biurowy
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, Mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Miejsce pracy: Ostrołęka

Poszukujemy sumiennego i zorganizowanego Pracownika biurowego do wsparcia zespołu w zakresie zarządzania dokumentacją i codziennymi obowiązkami biurowymi. Jeśli jesteś osobą, która potrafi efektywnie pracować w zespole, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i zbieranie dokumentacji dla klienta
  • Prowadzenie rejestrów dokumentacji
  • Sprawdzanie dostaw
  • Przygotowywanie i pakowanie odzieży ochronnej do prania
  • Zbieranie listów przewozowych
  • Wsparcie przy bieżących pracach biurowych
  • Sprawdzanie dokumentacji otrzymanej ze spedycji

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera, w szczególności programów Excel i Word

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Pracę tymczasową (od czerwca do końca października)
  • System pracy: poniedziałek-piątek (7:30-15:30)

Jeśli jesteś zainteresowany(a) dołączeniem dozespołu naszego Klienta, prześlij swoje CV. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Ostrołęka
  • Pracownik biurowy Ostrołęka
  • Pracownik produkcji Ostrołęka
  • Pracownik fizyczny Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157