Pracownik biurowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Fundacja Freedom Business Area
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprawdzanie dokumentów podatkowych oraz legalizacyjnych Beneficjentów Fundacji

  • Sprawdzanie rozliczeń kadrowych Beneficjentów, w tym weryfikacja zaliczek na PIT, opłata VAT, opłata administracyjna oraz inne opłaty.

  • Archiwizacja dokumentów.

WYMAGANIA:
  • Minimum poł roku doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Podstawowa wiedza z zakresu księgowości.
  • Podstawowa znajomość systemu podatkowego, w tym VAT i PIT.
  • Podstawowa wiedza z zakresu legalizacji cudzoziemców w Polsce.
  • Dobra znajomość pakietu Office, w tym Word, Excel.
  • Znajomość języka rosyjskiego oraz polskiego na poziomie minimum B1
  • Ważna też jest sumienność i odpowiedzialność

OFERUJEMY:
  • Miejsce pracy w biurze w centrum Warszawy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i kariery.

  • Przyjazną i przyjemną atmosferę pracy.

  • Grafik pracy od poniedziałku do piątku, 10:00-18:00.

  • Dostęp do benefitów po zakończeniu okresu próbnego: MultiSport, Medicover.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157