Pracownik biurowy
  • Lubin
Lubin, Lubin, Województwo dolnośląskie, Polska
JOB POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
13. 9. 2024
3 000,00 zł miesięcznie brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- przygotowywanie dokumentów dla nowych pracowników - układanie harmonogramu prac (prace naprzemienne) - organizowanie hoteli dla pracowników - praca w terenie (np. zawiezienie pracownika na badania, hurtowni BHP itp.) - obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej - obsługa urządzeń biurowych (drukarka, ksero itp.) - porządki biurowe
Wymagania stanowiska
- min. rok doświadczenia w pracy biurowo-kadrowej - umiejętność obsługi MS Office - umiejętność obsługi urządzeń biurowych - prawo jazdy kat. B - znajomość języka angielskiego A2/B1 - skrupulatność - dobra organizacja pracy - kultura osobista - uczciwość
Oferujemy
- praca na pół etatu  - wynagrodzenie 3000 zł brutto/miesiąc - umowa zlecenie - szkolenie stanowiskowe - kartę Multisport

  • Praca Lubin
  • Pracownik biurowy Lubin
  • Pracownik fizyczny Lubin
  • Pracownik produkcji Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567