Pracownik biurowo-kurierski
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Manbroker Sp.zo.o.
14. 7. 2024

Manbroker Sp. z o.o dla naszego klienta, lidera rynku zarządzania informacją i archiwizacją informacji poszukuję osób na stanowisko:
Obowiązki:
-wyszukiwanie dokumentów
-dostarczanie zamówionych w archiwum dokumentów - teren Warszawy (ok 2 godziny dziennie);
-przygotowywanie dokumentów do archiwizacji
-skanowanie i archiwizacja dokumentów
-wprowadzanie danych do systemu
-Obsługa komputera umożliwiające sprawne wpisywanie danych
Wymagania:
-Wykształcenie minimum średnie
-Prawo jazdy kat B - warunek konieczny
-Doświadczenie w pracy biurowej - minimum pół roku
-znajomość zagadnień w zakresie obsługi korespondencji wychodzącej i przychodzącej
-Wysoka sprawność manualna
-Dobra znajomość MS Office
-Komunikatywność
-Szybkość uczenia się
-Dobra organizacja pracy.
-Samodzielność
-Skrupulatność
-Biegła znajomość polskiego w mowie i piśmie
-status ucznia/studenta zaocznego mile widziane
-sprawność fizyczna (możliwa koniecznośc przenoszenia kartonów z dokumenatami)
Oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę po 3 miesiącach;
-zapewniamy badania lekarskie, niezbędne do wykonywania pracy.
-auto firmowe na czas wykonywania pracy w terenie;
-pełne wsparcie koordynatora
-atrakcyjne wynagrodzenie (dla ucznia/studenta 38zł netto, ZUS od 33zł/brutto);
-miejsce pracy Warszawa, Włochy ul. Janka Muzykanta

  • Praca Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941