Pracownik biurowy
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Zakłady Usługowe EZT S.A.
28. 5. 2024

"EZT" o firma, która na rynku istnieje od ponad 30 lat. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik biurowy.
Opis stanowiska:
• tworzenie raportów,
• kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami,
• przygotowanie umów zgodnie z wytycznymi,
• koordynowanie przepływu dokumentów,
• wsparcie Kierownika Działu w jego codziennych obowiązkach.
Wymagania:
• znajomość pakietu Microsoft Office,
• doświadczenie w pracach biurowych,
• dokładność,
• mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Stabilne zatrudnienie,
• Wdrożenie stanowiskowe,
• Benefity pozapłacowe ( ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna).
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na maila: @
Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji przez okres pięciu lat.

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik biurowy Sosnowiec
  • Pracownik administracyjno - biurowy Sosnowiec
  • Pracownik fizyczny Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Pracownik ochrony Sosnowiec
  • Pracownik socjalny Sosnowiec
  • Pracownik kolei Sosnowiec
  • Pracownik umysłowy Sosnowiec
  • Pracownik utrzymania ruchu Sosnowiec
  • Pracownik ds. administracji Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080