Pracownik biurowy
  • Łosice
Łosice, Łosice, Mazowieckie, Polska
Głuchowski Group Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- przyjmowanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją

- budowanie i rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami

- przygotowywanie dokumentów handlowych i magazynowych oraz czuwanie nad ich prawidłowym obiegiem

- koordynacja działań logistycznych

- wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów firmy

- współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwej realizacji zleceń

- kreowanie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy

- bieżące raportowanie do przełożonego

WYMAGANIA:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe

- biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)

- prawo jazdy kategorii B

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi

- samodzielność, kreatywność i doskonała organizacja pracy

OFERUJEMY:

- ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie

- możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji

- niezbędne narzędzia pracy

- dużą samodzielność na stanowisku pracy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

- przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole.

  • Praca Łosice
  • Pracownik biurowy Łosice
  • Pracownik fizyczny Łosice
  • Pracownik produkcji Łosice
  • Łosice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055