Pracownik biurowy
  • Warszawa, Śródmieście
mazowieckie, Warszawa, Śródmieście, mazowieckie, Polska
Partner Sp. z o.o. Sp. K
29. 8. 2024

Firma zajmująca się gospodarką odpadami zatrudni Pracownika biurowego

Zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur
  • Prowadzenie rejestru umów.
  • Sporządzanie zestawień i raportów.
  • Archiwizacja dokumentów.
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
  • Wspieranie pracowników biura we wszystkich sprawach związanych z dokumentacją.

  • Prowadzenie rejestru prowadzonych postępowań.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobra znajomość pracy z komputerem, w szczególności Pakietu Office (Word, Excel).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność, odpowiedzialność, samodzielność.

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie.

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Karta Multisport, bilety do kina.

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Praca dostępna od zaraz.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567