Pracownik biurowy
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
AGBUD-BIS SP. Z O.O.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy pracownika na stanowisko pracownik biurowy
Wymagania:
- doświadczenie w pracy biurowej
- wykształcenie minimum średnie
- znajomość programów MS Office, Outlook
- znajomość obsługi sprzętów biurowych
Obowiązki:
- bieżąca obsługa sprzętów biurowych
- przyjmowanie, wysyłanie i korespondencji przychodzącej tradycyjnej oraz elektronicznej
- kompletowanie oraz archiwizowanie dokumentów
- sporządzanie umów, wystawianie faktur oraz innych dokumentów
- wykonywanie innych prac administracyjno-biurowych zleconych przez przełożonego
- przygotowywanie ofert
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- miłą atmosferę
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
W związku z rozpoczęciem w dniu 25 maja 2018 obowiązywania przepisów unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (zwanych także RODO).
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji prowadzonego przez AGBUD-BIS SP. Z O.O. z siedzibą w Częstochowie w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom.
I

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Pracownik fizyczny Częstochowa
  • Pracownik ochrony Częstochowa
  • Pracownik socjalny Częstochowa
  • Pracownik kolei Częstochowa
  • Pracownik umysłowy Częstochowa
  • Pracownik utrzymania ruchu Częstochowa
  • Pracownik ds. administracji Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782