Pracownik Biurowy – Asystentka Zarządu
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Inotis Centrum Likwidacji Szkód Sp. z o.o.
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych
  • Tworzenie podstawowych zestawień informacji oraz dokonywanie ich analiz
  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych
  • Obsługa telefonów przychodzących

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe
  • Naturalna umiejętność tworzenia pozytywnych relacji
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office (znajomość Excela będzie dodatkowym atutem)
  • Skrupulatność, sumienność, terminowość
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy w obsłudze Klienta

To oferujemy

  • Pracę na etat lub na umowę zlecenie stosownie do dostępności danej osoby
  • Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy w systemie hybrydowym (biuro/zdalnie)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pozytywną i rodzinną atmosferę

  • Praca Bydgoszcz
  • Asystent zarządu Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210