Pracownik biurowo - techniczny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
9. 4. 2024

ISS Facility Services Polska is part of international ISS Group, one of the world’s biggest Facility Services provider. The company in Poland operates for over 20 years and employs approximately 2,000 employees. The basic activity of ISS in Poland is complex service of buildings. We provide cleaning and hygiene services, catering services, office support and technical service. We are present in office buildings, commercial complexes, industrial plants as well as in public utility buildings and health care.
Opis stanowiska:

  • Obsługa wewnętrznych systemów i aplikacji
  • Przyjmowanie i nadawanie przesyłek kurierskich, listownych i paletowych
  • Kontrola poprawności działania drukarek oraz sprzętu AV w salach konferencyjnych
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji i komunikacji pomiędzy działami firmy
  • Inne zadania biurowe zlecone przez przełożonego

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel, Outlook)
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2​

Co zyskujesz?

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00- 14:00 (możliwość elastycznego dostosowania)
  • Umowę zlecenie lub umowę  o pracę
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Opiekę medyczną po okresie próbnym
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy

  • Praca Warszawa
  • Redaktor techniczny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179